Kurumsal

DEKOYAP

D1996 yılından bu yana insaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren DEKOYAP INSAAT MALZEMELERI VE YAPI ÜRÜNLERI SAN.TIC.LTD.STI. kaliteli ürünler ile sektörde iyi bir yer edinmeyi başarmıştır. Firmamız faaliyet süresi boyunca müsterilerine her zaman en kaliteli ve en yeni ürünleri sunarken, dogru fiyat konumlandırması, sınırsız hizmet kalitesi ve güvenilir marka imaji ile müsteri memnuniyetine öncelik verecektir. Firmamız Yelkenoğlu ve Onur Yapı işbirliği ile daha geniş kitlelere ve daha geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermeyi hedeflemektedir., müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kurumsallaşma yolunda doğru ve hızlı adımlarla ilerlemekteyiz.

Hizmet Alanlarımız

Müşterilerimize Sunmuş olduğumuz ürünleri ana başlıklarıyla şöyle sıralayabiliriz; Seramik, fayans, vitrifiye, armatür, granit, küvet, banyo dolabı, seramik yapıştırıcısı, banyo-wc aksesuar ekipmanları gibi.

DEKOYAP

DFirmamız hizmetlerini gün geçtikce daha uzak kitlelere ulaştırmaktadır. Türkiye 'de kendi sektöründe lider kuruluşlardan biri olmayı başarmıştır. Pazarlama ağı çok geniş olan firmamız İç Anadolu, Doğu Anadolu, Güney Doğu Anadolu, Akdeniz ve Karadeniz Bölgelerindeki birçok il ve ilçelere hizmet götürmektedir.

'' Rahatlığı estetikle buluşturmak, bizim işimiz.''

ustaya sor
Teras